KONST / Litografier / Färglitografi 9223185
nr 922 3185
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografi, Lennart Gram (1910-1996), PT, signerad, 1970, ramens innermått: 39x49
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:37:22
29/10 20:05:27
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram